Akustik Paneller

Baffle Panel

Snowsound teknolojisi akustik düzeltmeyi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Rahatsız edici akustik yankılanmayı azaltırken, sessiz alanlarda çalışma ihtiyacı, çeşitli akustik ihtiyaçları çözmek için bu yenilikçi ürün idealiyle karşılanmaktadır.

DEVAMI

Triangle Panel

Bits Wall by Anya Sebton, gizli asma raylar kullanılarak monte edilen akustik duvar panelidir. Akustik panelin arkasındaki gizli raylar, Bits Wall’in yatay veya dikey olarak asılmasına izin verir.

DEVAMI

Combo Cross Panel

Combo Cross, 1991’den beri ünlü Crux Blanket’in bir versiyonu olarak görülebilir. Burada temel işlev, gürültüyü korumak ve bir alanı daha küçük birimlere bölmek için basit bir araç sunmaktır. Halatlar açıklık yapmak için keçeden kesildi.

DEVAMI

Airflake Panel

Airflake, özel bir raydan asılabilen veya duvara sabitlenebilen akustik ofis ürünüdür. Airflake, ses difüzyonuna yardımcı olur ve iki boyutta mevcuttur. Difüzyon, bir yüze çarpan bir sesin “kırılır” anlamına gelir, bu da kişinin hoş olmayan ses yansımalarından kaçınmasına yardımcı olur – başka bir deyişle yankılar.

DEVAMI

Aircone Akustik Panel

Aircone, özel bir raydan asılabilen veya duvara sabitlenebilen bir akustik ofis ürünüdür. Aircone, ses difüzyonuna yardımcı olur. Difüzyon, bir yüze çarpan bir sesin “kırılır” anlamına gelir, bu da kişinin hoş olmayan ses yansımalarından kaçınmasına yardımcı olur – başka bir deyişle yankılar.

DEVAMI