• Telefon: 0216 344 34 22
  • Adres:  Sultanbeyli/İstanbul
  • E-posta: proje@kabincell.com.tr

Akustik Paneller

Baffle Panel

Snowsound teknolojisi akustik düzeltmeyi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Rahatsız edici akustik yankılanmayı azaltırken, sessiz alanlarda çalışma ihtiyacı, çeşitli akustik ihtiyaçları çözmek için bu yenilikçi ürün idealiyle karşılanmaktadır.

Devamını Oku

Triangle Panel

Bits Wall by Anya Sebton, gizli asma raylar kullanılarak monte edilen akustik duvar panelidir. Akustik panelin arkasındaki gizli raylar, Bits Wall’in yatay veya dikey olarak asılmasına izin verir.

Devamını Oku

Combo Cross Panel

Combo Cross, 1991’den beri ünlü Crux Blanket’in bir versiyonu olarak görülebilir. Burada temel işlev, gürültüyü korumak ve bir alanı daha küçük birimlere bölmek için basit bir araç sunmaktır. Halatlar açıklık yapmak için keçeden kesildi.

Devamını Oku

Airflake Panel

Airflake, özel bir raydan asılabilen veya duvara sabitlenebilen akustik ofis ürünüdür. Airflake, ses difüzyonuna yardımcı olur ve iki boyutta mevcuttur. Difüzyon, bir yüze çarpan bir sesin “kırılır” anlamına gelir, bu da kişinin hoş olmayan ses yansımalarından kaçınmasına yardımcı olur – başka bir deyişle yankılar.

Devamını Oku

Aircone Akustik Panel

Aircone, özel bir raydan asılabilen veya duvara sabitlenebilen bir akustik ofis ürünüdür. Aircone, ses difüzyonuna yardımcı olur. Difüzyon, bir yüze çarpan bir sesin “kırılır” anlamına gelir, bu da kişinin hoş olmayan ses yansımalarından kaçınmasına yardımcı olur – başka bir deyişle yankılar.

Devamını Oku
ArabicEnglishGermanRussianTurkish