• Telefon: 0216 344 34 22
  • Adres:  Sultanbeyli/İstanbul
  • E-posta: proje@kabincell.com.tr

Ofis Kabinleri

Rondo

Rondo telefon kulübeleri, kullanıcıları çalışma alanından uzakta çağrı yapmaya davet eder ve bu sayede arama gizliliğini geliştirir ve diğer çalışanları rahatsız etmeyi azaltır. Küçük telefon kulübeleri ayak izi ayrıca yüksek konumlandırma imkânı sağlar ve aksi halde boşa harcanabilecek alanlardan faydalanabilir.

Devamını Oku

Haven Kabinler

Haven kabinleri ve bölmeleri, daha karmaşık bir mimari ekran veya bölme sistemi yerine mobilya sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, bir bina içindeki çevre yönetimi ve kontrol sistemleri üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.

Devamını Oku

Naitilus Kabinler

Nautilus, ofis çevresinde bulunabilen kullanışlı daha sessiz çalışma alanları yaratmak üzere tasarlanmış, döşemeli, bağımsız ve akustik olarak geliştirilmiş bir ofis kabinidir. Nautilus serisinde, mahremiyeti arttıran telefon kulübeleri ve toplantı alanları gibi birçok yararlı senaryo bulunmaktadır.

Devamını Oku

Ofis Kulubesi

The Hut, yoğun iş alanından uzaklaşmak, dinlenmek veya yoğunlaşmak için davetkar ve alternatif bir alan sağlayan bir ofis kabini. Döşemeli kulübe şeklindeki kabinler, seçtiğiniz kulübe kanepesi ve kulübe LED lambası veya mobilyalarla donatılabilir.

Devamını Oku

Linc Modüler Kabin

Linc modüler ofis ekranları ve mobilyaları hızlı bir şekilde tesis yöneticileri hayal etti. Linc, akustik kabinleri, kovanlar gibi alanlar ve işbirliği alanları, dinlenmek için alanlar ve aynı zamanda çalışma alanları gibi çoklu konfigürasyonlar ve kullanışlı üçüncü alan ortamları kolayca oluşturabilir.

Devamını Oku

Çalışma Kabinleri

Kabincell tarafından tasarlanan işyeri, toplantılar ve eğitim gibi etkinlik bazlı işler için çoklu kullanım ofis kabinleri oluşturur. Workbays Focus adı verilen daha küçük kabinler, kullanıcıya dokunmatik ekran görüntüsü için sakin bir alan sunan veya görüntülü görüşme yapmak için organik şekilli bir çalışma yüzeyi içerir.

Devamını Oku
ArabicEnglishGermanRussianTurkish