Akustik Oturma Alanları

Aden Sandalye

Aden, Network Landscapes mobilya serisinin bir parçasıdır. Network Landscapes, organizasyonların yeni, daha çeşitli ve rahatlatıcı çalışma alanlarına duydukları ihtiyacı fark etmelerine yardımcı olan bir mobilya koleksiyonudur.

DEVAMI

Portus Kanepe

Portus, İskandinav menşeli koltuk çeşitleri, kanepeler ve döşenmiş tezgahlar olup hem geniş hem de mimari şekildedir. Yüksek sırtlı akustik kanepe kullanıcıları daha yoğun bir çalışma veya toplantılar için kullanmaktadır.

DEVAMI

Busy Sandalye

Busby, akustik bir küvet sandalyesi oluşturmak için yüksek tarafları olan modern bir küvet sandalyesidir.

DEVAMI

Actio Kanepe

Ses ve İnsanlar yüksek destekli akustik kanepeler, bir çalışma kabini oluşturmak için merkezi bir duvara kolayca sabitlenir.

DEVAMI

Cloud Kanepe

Bulut kanepeler, küvet sandalyeleri ve akustik yüksek arka koltuklar, mobilyaların koridor, koparma ve ofisin bir köşesi gibi birçok yerde oturmasına izin veren normalden daha az ayak izine sahiptir.

DEVAMI

Alcove Kanepe

Alcove kanepesinin arkasındaki fikir bir kanepenin sadece bir mobilya parçası olmaktan çok daha fazlası olabileceğidir. Bu, özellikle yan ve arka panelleri istisnai bir yüksekliğe ulaşan Alcove sırt çantası ve sözleşme kanadında geçerlidir.

DEVAMI

Hush Sandalye

Hush koltuk & kanepe serisi, 4 farklı modelde sunulan zarif ve çağdaş bir yumuşak oturma ailesidir. Düşük sırtlıkta bir koltuk veya kanepe, çalışma, okuma veya yemek için konforlu, pozitif dik oturma pozisyonu sunar.

DEVAMI

Switch Kanepe

Zarif tasarımı ile yüksek destekli Switch kanepe, kapalı bir kabin oluşturmak için köprülenebilir. Ofis kabinleri, yoğun bir işyerinde veya kamusal alanda ve Switch’in tasarımında önemli bir özel yeri, iş, video konferans, toplantılar veya hızlı kahve için davetkar ve heyecan verici sessiz bir alan olarak sunar.

DEVAMI