• Telefon: 0216 344 34 22
  • Adres:  Sultanbeyli/İstanbul
  • E-posta: proje@kabincell.com.tr
Ofis Akustiği
TAVAN VE DUVAR ÇÖZÜMLERİ
Dekoratif Görünüm
Ödüllü Ürünler
Çalışmalarımızı Görüntüleyin
youtube

Neler Yapıyoruz

Duvar Çözümleri Akustik Panel

Akustik paneller, birçok farklı oda tipi için ses emilimi ve gürültü kontrolü için mükemmel bir çözümdür. Paneller kamusal veya özel alanlarda kullanım içindir ve gereksinimlerinize bağlı olarak farklı tipleri vardır. Akustik duvar panelleri, gerektiğinde özel şekiller, boyutlar,  kalınlıklar ve bitimler dahil olmak üzere bireysel proje gereksinimlerine uyacak şekilde üretilmiştir. 

Ofis Duvar Kaplama

Tavan Çözümleri Bulut Tavanlar

Kanopi Yüzer Tavan Panelleri (Sarkıt Tavan Panoları) Ekhobon Akustik kanopi yüzer tavan; Panellerin ince eğimi, açık alanlar için yüksek verimli bir akustik çözüm oluşturur. Ofisler, Salonlar veya kafeteryalar olduğu yerler için mükemmel bir akustik çözümdür. Kanopi, daha geniş bir alanda akustik bir sığınak olarak işlev gören bir konfor bölgesi sağlar.

Ofis Sarkıt Tavan

Seperatör & Paravan Ayırıcı Paneller

Açık işyer’lerinin sorunlarını etkin bir şekilde çözen akustik ekran paravan sistemleriyle tanıştırıyoruz . Çok büyük ofislerde bile bireysel çalışma alanları oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Akustik ekranlar paravan seperatmrler  gizlilik sağlar, bölgedeki gürültüyü azaltır, ancak meslektaşları görme ve sınırsız iletişim kurma fırsatını azaltır.

Seperatör & Paravan

Bizim İçin Süreç

  • Kabincell
  • Kalite
  • Pazarlama
  • Şık Tasarımlar

Kabincell, Türkiye’de modern tasarımlı yüksek kaliteli ofis mobilyası ürünleri tedarik etme vizyonuyla 2018 yılında ekibimizi birçok yeni ilaveler, çalışma alanı düzenleri ve üst düzey ofis mobilyalarında diz derinliği ile en iyi yaptığımız işi yaparak bulabilirsiniz. türkiye ve Avrupa çapında yaratıcı işletmelere yüksek kaliteli modern ofis mobilyaları sağlamak.

Biz de ofis mobilyası bayileri ve iyi olanlarız. Her proje gereksinimine yüksek kaliteli ofis mobilyaları sağlıyoruz ve tedarik ediyoruz. Yenilikçi çalışma alanı projeleri ile iç mimarlar, tasarımcılar ve tasarım ekipleri ve son kullanıcılar ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Yurtdışı pazarına oldukça hakim olmamızla birlikte ihracatlarımızı gerçekleştiriyor ve büyük projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Güzellik, kişiden kişiye değişir; ama estetik objektif ölçütleri olan bir disiplindir. Güzellik görecelidir; estetik ise evrensel bu yüzden özel olarak üretilen imalatımız sayesinde hizmetimizde ki ayrıcalıkları keşfedin.Görsel estetiğin doğru yansıması ürünlerimizden geçmekte.

Müşteri Yorumları

ArabicEnglishGermanRussianTurkish