Tüm Ürün Ve Hizmetler

Ofis Toplantı Kapsülü

Açık plan ofis tasarımını gizlilik ve dikkati dağıtmayan bölgelerle birleştirmek isteyen herkes, Viswall’da mükemmel çözümü bulacaktır. Her bir Viswall, sağlam bir taban plakası üzerinde duran tamamen dönen lamellerden oluşan iki panelli bir ekrandır.

Ofis toplantı kapsülü
Read More

Viswall Screen

Açık plan ofis tasarımını gizlilik ve dikkati dağıtmayan bölgelerle birleştirmek isteyen herkes, Viswall’da mükemmel çözümü bulacaktır. Her bir Viswall, sağlam bir taban plakası üzerinde duran tamamen dönen lamellerden oluşan iki panelli bir ekrandır.

Read More

Cloth Screen

Kumaşlar, bir çalışma alanındaki yankıları etkili bir şekilde kontrol etmek için kullanılabilen bir A sınıfı emicidir. Kumaşlar ayrıca gürültüye karşı etkili bir ekrandır ve iyi ses azaltma özelliklerine sahiptir, bu da hem konuşma hem de görsel gizliliği iyileştirmek için kullanılabilir.

Read More

Screen Minimis

Klip ekranı bir boyutta mevcuttur; W1000 x H1600mm. Klip, akustik emici malzeme ile dolu bir ofis bölmesidir; Ecopoly veya Ecolin. Ecopoly, beyaz polyester lifli bir çekirdeğe sahip bir emicidir ve Ecolin, şekil olarak kalıplanan ve PLA (mısır nişastası) ilavesiyle sabitlenen keten liflerinden oluşur.

Read More

Alumi Screen

Kabincell’in Alumi ekranları, çağdaş çalışma alanına güzel bir ektir. Yün Blazer lite kumaşı veya Polyester keçe ile kaplanmış olan Alumi’nin doğal bir görünümü vardır. Keçe döşemeler, bir özellik duvarı veya basit ama zarif bir bölme oluşturmak için set modellerinde de sipariş edilebilir.

Read More

Domo Screen

Domo ofis ekranları ve duvar panelleri ses emici dolgusuyla son derece akustik. Ekranlar daha sonra, seyahat sesinin sızmasına ve akustik dolgusuna çarpmasına imkan veren çağdaş bir kumaşta döşenmiştir.

Read More

Screen A30

Ekran A30, bir çok özellik ve yaratıcı aksesuarlar ile öncelikle bir masaüstü bölme ekranıdır. Özel bir masa kelepçesi, A30 bölmesinin çıkarılmasını ve ardından bağımsız bir zemin kelepçesine yeniden yerleştirilmesini sağlar.

Read More

Screen Softline

Softline ekran kalınlığı, A Sınıfı olarak belirtilen 50mm Softline serisiyle akustiktir. Softline ofis bölücüler, maliyet etkin fiyatlandırmada çağdaş tasarım sunar ve çeşitli farklı ataşmanlarla kullanılabilir.

Read More

Baffle Panel

Snowsound teknolojisi akustik düzeltmeyi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Rahatsız edici akustik yankılanmayı azaltırken, sessiz alanlarda çalışma ihtiyacı, çeşitli akustik ihtiyaçları çözmek için bu yenilikçi ürün idealiyle karşılanmaktadır.

Read More

Triangle Panel

Bits Wall by Anya Sebton, gizli asma raylar kullanılarak monte edilen akustik duvar panelidir. Akustik panelin arkasındaki gizli raylar, Bits Wall’in yatay veya dikey olarak asılmasına izin verir.

Read More

Combo Cross Panel

Combo Cross, 1991’den beri ünlü Crux Blanket’in bir versiyonu olarak görülebilir. Burada temel işlev, gürültüyü korumak ve bir alanı daha küçük birimlere bölmek için basit bir araç sunmaktır. Halatlar açıklık yapmak için keçeden kesildi.

Read More

Airflake Panel

Airflake, özel bir raydan asılabilen veya duvara sabitlenebilen akustik ofis ürünüdür. Airflake, ses difüzyonuna yardımcı olur ve iki boyutta mevcuttur. Difüzyon, bir yüze çarpan bir sesin “kırılır” anlamına gelir, bu da kişinin hoş olmayan ses yansımalarından kaçınmasına yardımcı olur – başka bir deyişle yankılar.

Read More

Aircone Akustik Panel

Aircone, özel bir raydan asılabilen veya duvara sabitlenebilen bir akustik ofis ürünüdür. Aircone, ses difüzyonuna yardımcı olur. Difüzyon, bir yüze çarpan bir sesin “kırılır” anlamına gelir, bu da kişinin hoş olmayan ses yansımalarından kaçınmasına yardımcı olur – başka bir deyişle yankılar.

Read More

Aden Sandalye

Aden, Network Landscapes mobilya serisinin bir parçasıdır. Network Landscapes, organizasyonların yeni, daha çeşitli ve rahatlatıcı çalışma alanlarına duydukları ihtiyacı fark etmelerine yardımcı olan bir mobilya koleksiyonudur.

Read More

Portus Kanepe

Portus, İskandinav menşeli koltuk çeşitleri, kanepeler ve döşenmiş tezgahlar olup hem geniş hem de mimari şekildedir. Yüksek sırtlı akustik kanepe kullanıcıları daha yoğun bir çalışma veya toplantılar için kullanmaktadır.

Read More

Busy Sandalye

Busby, akustik bir küvet sandalyesi oluşturmak için yüksek tarafları olan modern bir küvet sandalyesidir.

Read More

Actio Kanepe

Ses ve İnsanlar yüksek destekli akustik kanepeler, bir çalışma kabini oluşturmak için merkezi bir duvara kolayca sabitlenir.

Read More

Cloud Kanepe

Bulut kanepeler, küvet sandalyeleri ve akustik yüksek arka koltuklar, mobilyaların koridor, koparma ve ofisin bir köşesi gibi birçok yerde oturmasına izin veren normalden daha az ayak izine sahiptir.

Read More

Alcove Kanepe

Alcove kanepesinin arkasındaki fikir bir kanepenin sadece bir mobilya parçası olmaktan çok daha fazlası olabileceğidir. Bu, özellikle yan ve arka panelleri istisnai bir yüksekliğe ulaşan Alcove sırt çantası ve sözleşme kanadında geçerlidir.

Read More

Hush Sandalye

Hush koltuk & kanepe serisi, 4 farklı modelde sunulan zarif ve çağdaş bir yumuşak oturma ailesidir. Düşük sırtlıkta bir koltuk veya kanepe, çalışma, okuma veya yemek için konforlu, pozitif dik oturma pozisyonu sunar.

Read More

Switch Kanepe

Zarif tasarımı ile yüksek destekli Switch kanepe, kapalı bir kabin oluşturmak için köprülenebilir. Ofis kabinleri, yoğun bir işyerinde veya kamusal alanda ve Switch’in tasarımında önemli bir özel yeri, iş, video konferans, toplantılar veya hızlı kahve için davetkar ve heyecan verici sessiz bir alan olarak sunar.

Read More

Excab Pods

Excab Pods, Stefan Borselius tarafından tasarlanan bir dizi akustik ofis ekranları, akustik duvar panelleri ve telefon davlumbazlarıdır. Excab Pods şekli, kesik kenarların oluşturduğu ışık ve gölgelerle oynar.

Read More

Assembly Kabin

Assembly kabinlerinin yüksek kaliteli finiş & akustiği kabinlerin neredeyse her yere yerleştirilmesine olanak tanır ve konsantrasyon ve ses gizliliği için bir alan sunar. Daha büyük iki kullanıcı kabininde toplantılar, gevşeme ve çalışma alanı gibi pek çok kullanım var ancak aynı zamanda mülakat için harika bir çözüm de sunuyor.

Read More

Elite Kabin

Elite’in modüler panel tasarımı kolay spesifikasyon ve konfigürasyon sağlar. 100 mm kalınlığında sırsız paneller, akustik köpük ile doldurulmuş ve güç ve verinin gerekli olması durumunda gizli kablo yönetimine olanak tanıyan 72 mm boşluk kullanıyor.

Read More

Ofis Club Pods

Kulüp Evi, Kentsel Ofis’teki ofis binası ve kulübesi koleksiyonunun bir parçasıdır. Club Pods’un 3 beden mevcuttur; 2 koltuk, 4 koltuk & 6 koltuk den. İşyerinde bulunan merkezi bir masa, çalışanlara toplantılar düzenlemek, çalışmak ya da sadece kahve içmek için bir alan sağlıyor.

Read More

Den Murphy

Kabin ofisi, Kentsel Ofise ait ofis kabinesi ve kabin topluluğunun bir parçasıdır. Kabinlerde, sipariş üzerine bir TV / Monitör montaj aparatı monte edilebilen kapanır arka panelin bulunması veya bulunmaması koşuluyla kullanılabilir.

Read More

Cave Kabin

Ofis Mağarası, sessiz çalışma, toplantılar, özel ve işbirliğine dayalı çalışma için döşemeli dairesel ofis binasıdır. Mağara 1 standart boyuttadır ve Club House oturma modüllerine dayanmaktadır.
Mağara ofisi, Kentsel Ofise ait ofis binası ve kabin koleksiyonunun bir parçasıdır.

Read More

Cuddle Pods

Office Cuddle ofis kabinesi ve büro koleksiyonunun bir parçasıdır. Kukla, 3 boyutta mevcuttur; 2 koltuk, 4 koltuk & 6 koltuk den. İşyerinde bulunan merkezi bir masa, çalışanlara toplantılar düzenlemek, çalışmak ya da sadece kahve içmek için bir alan sağlıyor.

Read More

Den

Den, standart bir İngiliz 13amp soketi ile çalışan, otomatik kızılötesi LED aşağı aydınlatmalı, iki koltuklu veya dört koltuklu bir kanepe olarak mevcuttur.

Read More

Rondo

Rondo telefon kulübeleri, kullanıcıları çalışma alanından uzakta çağrı yapmaya davet eder ve bu sayede arama gizliliğini geliştirir ve diğer çalışanları rahatsız etmeyi azaltır. Küçük telefon kulübeleri ayak izi ayrıca yüksek konumlandırma imkânı sağlar ve aksi halde boşa harcanabilecek alanlardan faydalanabilir.

Read More

Haven Kabinler

Haven kabinleri ve bölmeleri, daha karmaşık bir mimari ekran veya bölme sistemi yerine mobilya sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, bir bina içindeki çevre yönetimi ve kontrol sistemleri üzerinde herhangi bir etkisi yoktur.

Read More

Naitilus Kabinler

Nautilus, ofis çevresinde bulunabilen kullanışlı daha sessiz çalışma alanları yaratmak üzere tasarlanmış, döşemeli, bağımsız ve akustik olarak geliştirilmiş bir ofis kabinidir. Nautilus serisinde, mahremiyeti arttıran telefon kulübeleri ve toplantı alanları gibi birçok yararlı senaryo bulunmaktadır.

Read More

Ofis Kulubesi

The Hut, yoğun iş alanından uzaklaşmak, dinlenmek veya yoğunlaşmak için davetkar ve alternatif bir alan sağlayan bir ofis kabini. Döşemeli kulübe şeklindeki kabinler, seçtiğiniz kulübe kanepesi ve kulübe LED lambası veya mobilyalarla donatılabilir.

Read More

Linc Modüler Kabin

Linc modüler ofis ekranları ve mobilyaları hızlı bir şekilde tesis yöneticileri hayal etti. Linc, akustik kabinleri, kovanlar gibi alanlar ve işbirliği alanları, dinlenmek için alanlar ve aynı zamanda çalışma alanları gibi çoklu konfigürasyonlar ve kullanışlı üçüncü alan ortamları kolayca oluşturabilir.

Read More

Çalışma Kabinleri

Kabincell tarafından tasarlanan işyeri, toplantılar ve eğitim gibi etkinlik bazlı işler için çoklu kullanım ofis kabinleri oluşturur. Workbays Focus adı verilen daha küçük kabinler, kullanıcıya dokunmatik ekran görüntüsü için sakin bir alan sunan veya görüntülü görüşme yapmak için organik şekilli bir çalışma yüzeyi içerir.

Read More

Sessiz Podlar

Sessiz Mekanın çerçevesi, müşterinin çalışma alanlarının ihtiyaçlarına bağlı olarak sonsuz sayıda ofis bölmeleri yapılandırmaları oluşturmasına olanak tanır.

Read More

Kubik Kapsül

Kübik’in modüler panel tasarımı kolay spesifikasyon ve konfigürasyon sağlar. 100 mm kalınlığında sırsız paneller, akustik köpük ile doldurulmuş ve güç ve verinin gerekli olması durumunda gizli kablo yönetimine olanak tanıyan 72 mm boşluk kullanıyor.

Read More

Oasis Pods

Oasis pod’ları, çalışma alanından uzaklaşmaya gerek kalmadan işbirliği yapmak için küçük ekipleri cezbeder. Oasis pod’ları, gizlilik düzeyine bağlı olarak kapalı bir pod veya açık pod olarak mevcuttur.

Read More

Vetro Ofis Bölmesi

Vetro ‘cam’ ofisleri, çalışma alanı çevresinde sessiz alanlar oluşturmak için kullanışlı araçlardandır. Cam telefon kulübelerinin dar ayak izleri, koridorlarda veya masa alanının yakınında mükemmel bir şekilde oturuyor & hızlı sohbet etmesini isteyen herkesi davet ediyor.

Read More

Hava ³ Pod

Air ³ pod’lar, telefon veya çalışma kabinleri, küçük ve büyük toplantı odaları, ofisler ve video konferans odaları gibi bağımsız oda çözümleri sunan on yedi standart modelde mevcuttur.

Read More

Airea II Pod

Airea Office Pod’ları birçok yuvarlak veya dikdörtgen biçiminde boyuttadır. En küçük bölme, W2800 x D2950mm’de yarım yuvarlaklık bir bölme olup iki kullanıcıyla buluşmak veya çalışmak için yeterli alan sunmaktadır.

Read More