• Telefon: 0216 344 34 22
  • Adres:  Sultanbeyli/İstanbul
  • E-posta: proje@kabincell.com.tr

Ofis Bankları

Ofis Club Pods

Kulüp Evi, Kentsel Ofis’teki ofis binası ve kulübesi koleksiyonunun bir parçasıdır. Club Pods’un 3 beden mevcuttur; 2 koltuk, 4 koltuk & 6 koltuk den. İşyerinde bulunan merkezi bir masa, çalışanlara toplantılar düzenlemek, çalışmak ya da sadece kahve içmek için bir alan sağlıyor.

Devamını Oku

Den Murphy

Kabin ofisi, Kentsel Ofise ait ofis kabinesi ve kabin topluluğunun bir parçasıdır. Kabinlerde, sipariş üzerine bir TV / Monitör montaj aparatı monte edilebilen kapanır arka panelin bulunması veya bulunmaması koşuluyla kullanılabilir.

Devamını Oku

Cave Kabin

Ofis Mağarası, sessiz çalışma, toplantılar, özel ve işbirliğine dayalı çalışma için döşemeli dairesel ofis binasıdır. Mağara 1 standart boyuttadır ve Club House oturma modüllerine dayanmaktadır.
Mağara ofisi, Kentsel Ofise ait ofis binası ve kabin koleksiyonunun bir parçasıdır.

Devamını Oku

Cuddle Pods

Office Cuddle ofis kabinesi ve büro koleksiyonunun bir parçasıdır. Kukla, 3 boyutta mevcuttur; 2 koltuk, 4 koltuk & 6 koltuk den. İşyerinde bulunan merkezi bir masa, çalışanlara toplantılar düzenlemek, çalışmak ya da sadece kahve içmek için bir alan sağlıyor.

Devamını Oku

Den

Den, standart bir İngiliz 13amp soketi ile çalışan, otomatik kızılötesi LED aşağı aydınlatmalı, iki koltuklu veya dört koltuklu bir kanepe olarak mevcuttur.

Devamını Oku
ArabicEnglishGermanRussianTurkish