Akustik Ofis Bölmeleri

Ofis Toplantı Kapsülü

Açık plan ofis tasarımını gizlilik ve dikkati dağıtmayan bölgelerle birleştirmek isteyen herkes, Viswall’da mükemmel çözümü bulacaktır. Her bir Viswall, sağlam bir taban plakası üzerinde duran tamamen dönen lamellerden oluşan iki panelli bir ekrandır.

Ofis toplantı kapsülü
DEVAMI

Sessiz Podlar

Sessiz Mekanın çerçevesi, müşterinin çalışma alanlarının ihtiyaçlarına bağlı olarak sonsuz sayıda ofis bölmeleri yapılandırmaları oluşturmasına olanak tanır.

DEVAMI

Kubik Kapsül

Kübik’in modüler panel tasarımı kolay spesifikasyon ve konfigürasyon sağlar. 100 mm kalınlığında sırsız paneller, akustik köpük ile doldurulmuş ve güç ve verinin gerekli olması durumunda gizli kablo yönetimine olanak tanıyan 72 mm boşluk kullanıyor.

DEVAMI

Oasis Pods

Oasis pod’ları, çalışma alanından uzaklaşmaya gerek kalmadan işbirliği yapmak için küçük ekipleri cezbeder. Oasis pod’ları, gizlilik düzeyine bağlı olarak kapalı bir pod veya açık pod olarak mevcuttur.

DEVAMI

Vetro Ofis Bölmesi

Vetro ‘cam’ ofisleri, çalışma alanı çevresinde sessiz alanlar oluşturmak için kullanışlı araçlardandır. Cam telefon kulübelerinin dar ayak izleri, koridorlarda veya masa alanının yakınında mükemmel bir şekilde oturuyor & hızlı sohbet etmesini isteyen herkesi davet ediyor.

DEVAMI

Hava ³ Pod

Air ³ pod’lar, telefon veya çalışma kabinleri, küçük ve büyük toplantı odaları, ofisler ve video konferans odaları gibi bağımsız oda çözümleri sunan on yedi standart modelde mevcuttur.

DEVAMI

Airea II Pod

Airea Office Pod’ları birçok yuvarlak veya dikdörtgen biçiminde boyuttadır. En küçük bölme, W2800 x D2950mm’de yarım yuvarlaklık bir bölme olup iki kullanıcıyla buluşmak veya çalışmak için yeterli alan sunmaktadır.

DEVAMI