Akustik Ofis Bölmeleri

Çalışma Kabinleri

Kabincell tarafından tasarlanan işyeri, toplantılar ve eğitim gibi etkinlik bazlı işler için çoklu kullanım ofis kabinleri oluşturur. Workbays Focus adı verilen daha küçük kabinler, kullanıcıya dokunmatik ekran görüntüsü için sakin bir alan sunan veya görüntülü görüşme yapmak için organik şekilli bir çalışma yüzeyi içerir.

Devamını Oku

Sessiz Podlar

Sessiz Mekanın çerçevesi, müşterinin çalışma alanlarının ihtiyaçlarına bağlı olarak sonsuz sayıda ofis bölmeleri yapılandırmaları oluşturmasına olanak tanır.

Devamını Oku

Kubik Kapsül

Kübik’in modüler panel tasarımı kolay spesifikasyon ve konfigürasyon sağlar. 100 mm kalınlığında sırsız paneller, akustik köpük ile doldurulmuş ve güç ve verinin gerekli olması durumunda gizli kablo yönetimine olanak tanıyan 72 mm boşluk kullanıyor.

Devamını Oku

Oasis Pods

Oasis pod’ları, çalışma alanından uzaklaşmaya gerek kalmadan işbirliği yapmak için küçük ekipleri cezbeder. Oasis pod’ları, gizlilik düzeyine bağlı olarak kapalı bir pod veya açık pod olarak mevcuttur.

Devamını Oku

Vetro Ofis Bölmesi

Vetro ‘cam’ ofisleri, çalışma alanı çevresinde sessiz alanlar oluşturmak için kullanışlı araçlardandır. Cam telefon kulübelerinin dar ayak izleri, koridorlarda veya masa alanının yakınında mükemmel bir şekilde oturuyor & hızlı sohbet etmesini isteyen herkesi davet ediyor.

Devamını Oku

Hava ³ Pod

Air ³ pod’lar, telefon veya çalışma kabinleri, küçük ve büyük toplantı odaları, ofisler ve video konferans odaları gibi bağımsız oda çözümleri sunan on yedi standart modelde mevcuttur.

Devamını Oku

Airea II Pod

Airea Office Pod’ları birçok yuvarlak veya dikdörtgen biçiminde boyuttadır. En küçük bölme, W2800 x D2950mm’de yarım yuvarlaklık bir bölme olup iki kullanıcıyla buluşmak veya çalışmak için yeterli alan sunmaktadır.

Devamını Oku