SEPERASYON SİSTEMLERİ

kabincell-akustik-seperator-sistemleri-1024x721
akustik-paravan-ayakli-seperator3

SEPERASYON SİSTEMLERİ

 

Ofis Masa Seperasyon Sistemleri farklı ürün gruplarıyla mekan bölme işlemlerinde her türlü ihtiyaca ve mimari projeye uygundur. Değişiken kalınlıklarda üretimi yapılan seperasyon sistemlerinin 40 mm olanında dahi  içerden kablo geçici ve priz gruplarının saklı uygulanabilmesi mekanı daraltmadan estetik ve kullanılabilirlik sunuyor..

Akustik Masa Seperatör Sistemleri : Ofis seperasyon sistemleri, separatör panellerimiz ses emici & soğurucu yalıtım malzemesi ile doldurarak vede renkli akustik kumaşlar ile kaplama yapılara dikdörtgen pano yada kare düz veya ayaklı seperatörlerdir.Masalar arası seperatörlerimizi ofis , işyeri alışveriş merkezleri ve spor salonları, toplantı salonları , kütüphaneler, çağrı merkezleri , fabrikalar gibi ses karmaşasının yoğun olduğu mekanlarda parazit sesleri düzenlemek ve gürültüyü kontrol altına almak için bölücü panel olarak kullanılır. Akustik masa seperatörleri NRC akustik değeri ( ses emilim yutum değeri ) 0.95-1.00 aralığındadır. Baffle akustik kumaş kaplı pano panelleri yangın dayanımı, UNE – EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfıdır.

Ofis Toplantı Kapsülü

Açık plan ofis tasarımını gizlilik ve dikkati dağıtmayan bölgelerle birleştirmek isteyen herkes, Viswall’da mükemmel çözümü bulacaktır. Her bir Viswall, sağlam bir taban plakası üzerinde duran tamamen dönen lamellerden oluşan iki panelli bir ekrandır.

Devamını Oku

Viswall Screen

Açık plan ofis tasarımını gizlilik ve dikkati dağıtmayan bölgelerle birleştirmek isteyen herkes, Viswall’da mükemmel çözümü bulacaktır. Her bir Viswall, sağlam bir taban plakası üzerinde duran tamamen dönen lamellerden oluşan iki panelli bir ekrandır.

Devamını Oku

Cloth Screen

Kumaşlar, bir çalışma alanındaki yankıları etkili bir şekilde kontrol etmek için kullanılabilen bir A sınıfı emicidir. Kumaşlar ayrıca gürültüye karşı etkili bir ekrandır ve iyi ses azaltma özelliklerine sahiptir, bu da hem konuşma hem de görsel gizliliği iyileştirmek için kullanılabilir.

Devamını Oku

Screen Minimis

Klip ekranı bir boyutta mevcuttur; W1000 x H1600mm. Klip, akustik emici malzeme ile dolu bir ofis bölmesidir; Ecopoly veya Ecolin. Ecopoly, beyaz polyester lifli bir çekirdeğe sahip bir emicidir ve Ecolin, şekil olarak kalıplanan ve PLA (mısır nişastası) ilavesiyle sabitlenen keten liflerinden oluşur.

Devamını Oku

Bizim İçin Süreç

  • Kabincell
  • Kalite
  • Pazarlama
  • Şık Tasarımlar

Kabincell, Türkiye’de modern tasarımlı yüksek kaliteli ofis mobilyası ürünleri tedarik etme vizyonuyla 2018 yılında ekibimizi birçok yeni ilaveler, çalışma alanı düzenleri ve üst düzey ofis mobilyalarında diz derinliği ile en iyi yaptığımız işi yaparak bulabilirsiniz. türkiye ve Avrupa çapında yaratıcı işletmelere yüksek kaliteli modern ofis mobilyaları sağlamak.

Biz de ofis mobilyası bayileri ve iyi olanlarız. Her proje gereksinimine yüksek kaliteli ofis mobilyaları sağlıyoruz ve tedarik ediyoruz. Yenilikçi çalışma alanı projeleri ile iç mimarlar, tasarımcılar ve tasarım ekipleri ve son kullanıcılar ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Yurtdışı pazarına oldukça hakim olmamızla birlikte ihracatlarımızı gerçekleştiriyor ve büyük projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Güzellik, kişiden kişiye değişir; ama estetik objektif ölçütleri olan bir disiplindir. Güzellik görecelidir; estetik ise evrensel bu yüzden özel olarak üretilen imalatımız sayesinde hizmetimizde ki ayrıcalıkları keşfedin.Görsel estetiğin doğru yansıması ürünlerimizden geçmekte.

0

Çalışma Saatleri

0

Tamamlanan Projeler

0

Mutlu Müşteri

0

Kahve Bardağı